KASTAMONUDAN
  • Siyez Unu,Siyez Buğdayı,Siyez Bulguru Ürünlerimiz Birinci Sınıf Taş Değirmende Eski Usulle Üretilmektedir.

Ödeme Ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Ziraat Bankası bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Her türlü kredi kartınıza online ödeme . Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;kastamonu yöresel ürünleri havale yapılan ücretin bedelini (KARGO YOLANDI İSE GELİŞ GİDİŞ KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİNİN ÖDEDİGİ PARADAN DÜŞÜLÜR) 30 gün icinde hesaba yatırır kıredi kartı ile satış oldu ise 30 gün icinde ilgili aracı kuruluşa bilgi verilir ilgili kuruluş 5,6 hafta icinde ürün bedelini iyade eder  Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

KARGO MNG KARGO İLE YOLANIR Kargo bedeli alıcı öder detaylı bilğiy bize ulaşarak ala bilirsiniz 0366 442 51 51 Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kastamonu/Taşköprü-Germeç merkezli yerimizden ürünler mng kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0366 442 51 51 numaralı fax’a gönderin ve durumu bilgi@kastamonuyoreselurunleri.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

© Tüm Hakları Saklıdır KASTAMONU YÖRESEL ÜRÜNLERİ